Facebook
Online rezervace
Příjezd
Odjezd
Promo kód
Pomoc s rezervací
+420 241 445 717
Rezervovat pokoj Rezervovat stůl

Zámecká restaurace Chateau Svatý Havel

 

Udělejte ze svého oběda či večeře nevšední zážitek a navštivte kouzelné prostředí restaurace Chateau Svatý Havel. Určitě nebudete litovat a budete se k nám rádi vracet.

Gastronomický zážitek

  • V naší zámecké restauraci dbáme především na to, aby si každý náš zákazník našel to své.
  • Nabízíme vám pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie.
    Kdo si u nás z jídelního lístku nevybere, tomu vytvoříme pokrmy na přání z námi dostupných surovin.
  • Jsme připraveni Vám naslouchat a plnit všechna vaše gurmánská přání. Největší důraz klademe na výběr surovin, proto u nás zpracováváme pouze suroviny lokálních pěstitelů a chovatelů. Převážná většina používaných surovin je v kvalitě BIO. Výsledkem jsou jídla pestrá, lehká a současně plná chuti, která dokonale uspokojí všechny Vaše smysly.
  • Executive chef naší zámecké restaurace je milovník kvalitního jídla Ondřej Slanina – mimo jiné protagonista populární kulinářské televizní show Kluci v akci.
  • Šéfkuchařem je talentovaný Zdeněk Jánský, který denně dbá na dodržování všech nastavených postupů a vymýšlí důvtipné způsoby servírování a netradiční prezentaci našich pokrmů. Na jeho pokrmech si pochutnal i president Barack Obama.

 


Ondřej Slanina
Executive Chef


Zdeněk Jánský
Chef ala carte

 

Rezervujte si místo v zámecké restauraci Chateau Svatý Havel, Praha 4

Rádi bychom Vás informovali, že rezervace salonku podléhá pronájmu.

Rezervujte si stůl pomocí rezervačního formuláře nebo na tel. čísle +420 601 577 484. Vyberte sekci, datum a hodinu a my vám obratem rezervaci v naší restauraci potvrdíme.


Rezervaci stolu držíme max.30 minut. Děkujeme za pochopení

 

Prohlédněte si fotografie báječných pokrmů z naší zámecké restaurace