Facebook
Online rezervace
Příjezd
Odjezd
Promo kód
Pomoc s rezervací
+420 241 445 717
Rezervovat pokoj Rezervovat stůl

Konferenční sály

Hotel Chateau St. Havel nabízí kromě nadstandardního ubytování a celé řady hotelových služeb rovněž stylové a moderně vybavené konferenční prostory. K dispozici jsou pro tyto účely dva velké konferenční sály, které jsou vhodné kupř. pro pořádání firemních školení, výukových seminářů či nejrůznějších kurzů. Stejně tak lze tyto netradiční konferenční prostory v novogotickém stylu využít pro obchodní prezentace nebo tiskové konference, ale i pro méně formální příležitosti jakými jsou kupříkladu teambuildingové aktivity, oslavy promocí či svatby a svatební hostiny.

Kaple Sv. Havla a Zámecký sál jsou vzájemně propojeny a společně tak nabízejí více než 180 m2 konferenčního prostoru. Jejich zařízení i vybavení je na špičkové technické úrovni a jednou z hlavních deviz je vysoká flexibilita uspořádání, která umožňuje měnit dispozice konferenčních prostorů a přizpůsobovat je tak na míru požadavkům jednotlivých akcí. Samozřejmostí je komplexní technické vybavení zahrnující dostatečně dimenzovanou audiovizuální aparaturu.

Pro akce menšího rozsahu, jako jsou např. obchodní schůzky a pracovní jednáním nabízíme možnost využití salónků a apartmánů, které jsou pro tyto účely upraveny a vybaveny jako malé, soukromé konferenční místnosti.

» Prohlédněte si ceník pronájmu konferenčních prostor a rezervujte.

Konferenční prostory k pronájmu

 

Podívejte se na krásné konferenční prostory zámeckého hotelu

Podívejte se na fotografie našich konferenčních prostor