Facebook
Online rezervace
Příjezd:
Odjezd:
Promo kód:

Plánujete firemní večírek a chcete, aby na něj jeho účastníci dlouho vzpomínali? Nabízíme vám 2 novogotické konferenční sály, které ještě se zámeckou kaplí tvoří celkovou plochu přes 180 m2! Jsme schopni zorganizovat firemní večírek až pro 300 osob. Obstaráme bohatý raut pro váš firemní večírek. Sály jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou. Zarezervujte si unikátní konferenční prostory v Chateau St. Havel v Praze!

Nechte se uchvátit zámeckými prostory

Hotel Chateau St. Havel disponuje velkými zámeckými sály, a díky tomu jsou prostory pro firemní večírky velmi flexibilní. Sezení pro hosty uspořádáme podle vašeho přání a ještě zbude dostatek místa pro hudbu a tanec. Zajístíme také speciální výzdobu v podobě květin či balónků.

 

Zámecká restaurace s nově zasklenou terasou, která je v provozu i v zimním období, pro Vás zajistí prvotřídní pokrmy z nového jídelního lístku.

Zámecká restaurace s nově zasklenou terasou, která je v provozu i v zimním období, pro Vás zajistí prvotřídní pokrmy z nového jídelního lístku.

Naše věhlasná restaurace se pyšní šéfkuchařem Ondřejem Slaninou a celým týmem zkušených profesionálních kuchařů. Podívejte se na ukázku našeho menu a vyberte si!

Je na vás, jaký způsob podávání jídla zvolíte:

  • bufet - výběrové pochutiny
  • front cooking - vaření před hosty
  • grilování masa, zeleniny
  • coffee breaks - aquabar, studené mísy, čerstvé ovoce, dezerty

Firemní večírek pro 6 lidí? Žádný problém!

Chcete uspořádat malý firemní večírek v Praze? Nabízíme vám k pronájmu také prostory apartmánů a konferenčních místností, které jsou přizpůsobeny těmto akcím. Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve!

Reference

Naše služby využily už takové firmy, jako TV Nova, Mercedes BENZ nebo AAA Auto.

Do kontaktního formuláře nám napište tyto informace: Jméno, Firma, Telefon na Vás, Předpokládaný termín a počet osob. Telefonicky se s Vámi spojíme a domluvíme rezervaci.

 

Podívejte se na krásné konferenční prostory zámeckého hotelu

Kontaktní formulář

Potřebujete se na něco zeptat? Napište nám, nebo nám rovnou zavolejte (+420) 602 790 639.


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná

 

Nenechte si ujít

na zámku Chateau St. Havel