Czech Republic    United Kingdom    Germany

Zámecká restaurace Chateau Svatý Havel

Zimní restaurace

 

Udělejte ze svého oběda či večeře nevšední zážitek a navštivte kouzelné prostředí zámecké restaurace Chateau Svatý Havel. Určitě nebudete litovat a budete se k nám rádi vracet.

Gastronomický zážitek

V naší zámecké restauraci dbáme především na to, aby si každý náš zákazník našel to své. Nabízíme vám pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Kdo si u nás z jídelního lístku nevybere, tomu vytvoříme pokrmy na přání z námi dostupných surovin. Jsme připraveni Vám naslouchat a plnit všechna vaše gurmánská přání. Největší důraz klademe na výběr surovin, proto u nás zpracováváme pouze suroviny lokálních pěstitelů a chovatelů. Převážná většina používaných surovin je v kvalitě BIO. Výsledkem jsou jídla pestrá, lehká a současně plná chuti, která dokonale uspokojí všechny Vaše smysly. Šéfkuchařem naší zámecké restaurace je milovník kvalitního jídla Ondřej Slanina – mimo jiné protagonista populární kulinářské televizní show Kluci v akci. Ondřej Slanina před barem zámecké restaurace

Profesionální personál

Užijte si dokonalý zážitek z návštěvy zámecké restaurace podtržený pozornou péčí našeho teamu číšníků a kuchařů. Splníme Vaše přání a dohlédneme na to, abyste se u nás cítili dobře. Víme, že kulinářský zážitek by nebyl dokonalý, pokud by jídlo nebylo servírováno s láskou. Navštivte nás a my se o vás postaráme.

  • Příjemné prostředí zámecké restaurace, zimní zasklené zahrady a letních zahrádek
  • Kvalitní a profesionální obsluha
  • Výborná kuchyně založená na místních surovinách v BIO kvalitě
  • Každodenní provoz
  • Business snídaně, obědy.....
  • Oslavy, promoce, školy vaření
  • Degustační menu včetně vinné degustace
  • Dárkové poukazy pro Vás i firmy nejen do naší zámecké restaurace
  • Dětské a narozeninové oslavy
Šéfkuchař Ondřej Slanina - ocenění

Atraktivní prostředí

Naše zámecká restaurace se může pochlubit exkluzivními interiéry, ve kterých se budete cítit skvěle. V jarních a letních měsících využijte možnosti posedět na našich dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících jsme pro Vás otevřeli zasklenou zámeckou terasu. Přijďte k nám kdykoli včetně víkendů. Zámeckou restauraci Chateau Svatý Havel najdete na Praze 4. Jsme tu pro vás denně od 7:00 do 24:00 hodin.

Zámecká restaurace v Praze 4 Krč - Hotel St. Havel Zámecká restaurace v Praze 4 Krč - Hotel St. Havel Zámecká restaurace v Praze 4 Krč - Hotel St. Havel

Rezervujte si místo v zámecké restauraci Chateau Praha 4